FF - Forum Filmowe

Poprzedni temat «» Następny temat
Sprawa Polańskiego
Autor Wiadomość
BM 
prezesWiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 5903
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-10-03, 18:46   

Ostatni Surfer napisał/a:
O Nastassji Kinski zapomniałeś? Najprawdopodobniej jej dosiadł jak skończyła 15, ale kto wie czy nie wcześniej (wtedy to i chyba we Francji byłoby nielegalne)? :hahaha:

To samo można powiedzieć o Sophie Marceau i Żuławskim w zasadzie.
 
 
Ostatni Surfer 
ostatni surfer kali jugiWiek: 36
Dołączył: 18 Lis 2008
Posty: 5373
Skąd: CARCOSA
Wysłany: 2009-10-03, 18:55   

BM napisał/a:
To samo można powiedzieć o Sophie Marceau i Żuławskim w zasadzie.

Ale wtedy mógłbyś napisać, że dla Żuławskiego to była jednorazowa sprawa, a w przypadku Romka dużo to mówi o preferowanym wieku partnerek :hahaha:

EDIT: Zresztą sprawa jest mi zupełnie obojętna. Można znaleźć argumenty i dla jednej i drugiej strony, co nie zmienia faktu, że powinno się Romka traktować jak innego człowieka na jego miejscu. To co mnie najbardziej śmieszy to pewna hipokryzja.
Z jednej strony artystów (ciekawe dlaczego Samsona nie bronili? :hahaha: ), z drugiej polityków (przeforsowanie chemicznej kastracji pedofili, a z drugiej strony próba obrony Romka. Grunt to konsekwencja :fingerok: :lol: :lolokopter: :klaszcze: :hahaha: )
 
 
Thabel 
filmożercaDołączył: 22 Lis 2008
Posty: 1426
Skąd: Tichau
Wysłany: 2009-10-04, 06:47   

http://www.sfora.pl/Tego-...edziales-a12208
 
 
K. 
filmożercaDołączył: 22 Lis 2008
Posty: 1133
Skąd: Westpommern
Wysłany: 2009-10-04, 21:48   

Ostatni Surfer napisał/a:
(przeforsowanie chemicznej kastracji pedofili, a z drugiej strony próba obrony Romka. Grunt to konsekwencja :fingerok: :lol: :lolokopter: :klaszcze: :hahaha: )I zostało to słusznie dostrzeżone - http://wiadomosci.onet.pl...nskim,item.html
 
 
Thabel 
filmożercaDołączył: 22 Lis 2008
Posty: 1426
Skąd: Tichau
Wysłany: 2009-10-06, 12:28   

Zapis rozmowy dziewczynki z prokuratorem, która odbyła się w 1977 roku. Była opublikowana w serwisie
Smoking Gun oraz w dodatku Kulisy do Życia Warszawy


- On mówił: "Chodź tu na dół." A potem ja powiedziałam, że mam astmę i że nie mogę... muszę wyjść z powodu, że zimne i ciepłe powietrze, czy coś takiego - mówiła dziewczynka. A on powiedział: "Chodź tu na dół, tylko na chwilę." Więc w końcu zeszłam. Tam było dużo strumieni jacuzzi i on powiedział wtedy: "Czy nie jest lepiej tu na dole." I on mnie podtrzymywał, bo ponieważ to było prawie nad moją głowę. I ja powiedziałam: "Tak, ale lepiej wyjdę." No i wyszłam.

- Kiedy mówisz, że cię podtrzymywał, to w jaki sposób?

- On miał ręce na moich bokach, tak dokoła tutaj i on był...

- Wokół pasa?

- Tak. Potem on zaczął nimi poruszać, a ja po prostu wyszłam.

- Czy kiedykolwiek miałaś astmę?

- Nie.

- Dlaczego więc powiedziałaś mu, że masz astmę?

- Ponieważ chciałam wyjść.

Samantha wyszła z jacuzzi, założyła majtki i przykryła się znalezionym ręcznikiem. Polański też wyszedł i poszedł do basenu
. "Chodź tutaj" - wołał dziewczynę. Nie chciała, więc powiedziała mu, że woda
jest zbyt zimna. Polański w końcu ją namówił. Weszła do wody, ale tylko przepłynęła basen i wyszła. Wróciła do łazienki, żeby się wytrzeć. Za nią poszedł Polański i zapytał: "Czy wszystko w porządku, czy astma się nie pogorszyła?"

- Co odpowiedziałaś?

- Powiedziałam, że chcę wrócić do domu, ponieważ potrzebuję wziąć moje lekarstwo.

- A co powiedział pan Polański?

- Powiedział: "Tak, niedługo zabiorę cię do domu."

- Co zrobiłaś?

- Powiedziałam mu... powiedziałam, że chcę... że chcę wrócić do domu. Powiedziałam: "Nie, muszę teraz wrócić do domu."

- Co powiedział pan Polański?

- Powiedział, żebym poszła do innego pokoju i się położyła.

Polański zaprowadził Samanthę do sypialni Jacka Nicholsona. Było tam ciemno. Światło było wyłączone a okna zasłonięte. W pokoju stało łóżko, kanapa i telewizor. Dziewczyna zeznała, że bała się reżysera. Miała na sobie majtki i ręcznik.

- Co się stało, gdy usiadłaś na kanapie?

- On usiadł obok mnie i zapytał, czy wszystko jest ok.

- Co powiedziałaś?

- Powiedziałam: "Nie."

- Co on powiedział?

- On mówił: "Poczujesz się lepiej." Ja odpowiedziałam: "Nie, nie chcę, muszę wracać do domu."

(...)

- Co się potem stało?

- On przysunął się do mnie i pocałował mnie, a ja mu mówiłam: "Nie. Trzymaj się z daleka." Ale trochę się go bałam, ponieważ nie było tam nikogo innego.

Dziewczyna prosiła Polańskiego, aby przestał. Chciała wracać do domu, na co otrzymała odpowiedź: "Zabiorę cię do domu już niedługo." Ale Polański - jak powiedziała, ściągnął jej majtki, a potem - "zsunął się w dół i zaczął pieszczoty".

- Co to znaczy?

- To znaczy, że on zszedł na dół na mnie, czyli umieścił swoje usta na mojej waginie.

- Co robił?

- On po prostu lizał i sama nie wiem. Zbierało mi się na płacz. Byłam trochę... Miałam zamiar... "Nie. Przestań"... Ale się go bałam.

Przesłuchujący spytał, jaki był w tym czasie stan Samanthy. Dziewczyna stwierdziła, że była pijana i pod wpływem tabletki. Kręciło się jej w głowie, przedmioty widziała "rozmazane". Miała kłopoty z koordynacją ruchów
, z chodzeniem.

- Jak długo pan Polański miał swoje usta na twojej waginie?

- Kilka minut.

- Co się potem stało?

- Rozpoczął ze mną stosunek.

- Co uważasz za stosunek?

- Umieścił swojego penisa w mojej waginie.

- Co powiedziałaś, jeśli cokolwiek powiedziałaś, zanim to zrobił?

- Głównie mówiłam: "Nie, przestań." Ale nie walczyłam, ponieważ naprawdę ja, tam nie było nikogo i nie miałam gdzie pójść.

- Czy on cokolwiek powiedział?

- Nic nie odpowiedział, kiedy powiedziałam: "Nie." Myślę, że on... że on coś mówił, ale ja go nie słuchałam i nie zapamiętałam.

Powiedziała, że podczas kopulacji Polański zaczął ją wypytywać, czy bierze pigułki antykoncepcyjne. Odpowiedziała, że nie. On zaczął więc nalegać, aby podała datę ostatniego okresu. Odpowiedziała: "Nie wiem. Tydzień lub dwa temu." To zaniepokoiło reżysera. Nalegał: "Musisz pamiętać." Kiedy usłyszał, że jednak nie pamięta, zapytał: "Czy chcesz, żebym wszedł od tyłu?" Odpowiedziała: "Nie." Ale Polański, jak zeznała: "Podniósł moje nogi
dalej i wszedł w mój odbyt."

- Kiedy mówisz, że on wszedł w twój odbyt, co przez to rozumiesz?

- Włożył swojego penisa w moją pupę.

Kopulację przerwało pukanie do drzwi i kobiecy głos zapytał: "Roman, jesteś tam?". Polański odpowiedział: "Tak, właśnie wyszedłem z jacuzzi i się ubieram." Wstał i zaczął rozmaowiać z żoną Jacka Nicholsona. Dziewczynka korzystając z tej szansy wstała i założyła bieliznę.

- Co się potem stało?

- Zatrzymał mnie i znowu położył.

- Co było potem?

- Potem zaczął odbywać znowu ze mną stosunek, a potem po prostu przestał.

- Czy wiesz, co to jest szczytowanie?

- Tak.

- Czy on szczytował?

- Tak.

- A skąd to wiesz?

- Ponieważ ja to mogłam poczuć i to było na mojej bieliźnie. To było na mojej bieliźnie. To było na mojej pupie i na tych rzeczach.

- Mówiąc to, czy sądzisz, że on szczytował w twoim odbycie?

- Tak.

(...)

- Co się potem działo?

- Siedziałam w samochodzie i płakałam.
 
 
BM 
prezesWiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 5903
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-10-06, 21:15   

Męczą mnie już te fekalistyczne artykuły z relacjami z zeznań rodem z reality show. Media, które cytują takie rzeczy moim zdaniem sięgnęły dna. Brakuje jeszcze zdjęć ze zbliżeniami na obdukcję waginy zgwałconej. Żenada. :fingerno:


wp.pl napisał/a:
Polański pozostanie w areszcie

Jak poinformowała agencja AFP, adwokaci Romana Polańskiego w reakcji na rekomendację ministerstwa odrzucili argument, że w razie zwolnienia nie pozostałby on w Szwajcarii. "Pan Polański zobowiązuje się do nieopuszczania terytorium szwajcarskiego podczas całej procedury ekstradycji i do respektowania wszelkich obowiązków, które mogłyby być nałożone na niego w celu zagwarantowania tego zobowiązania" - napisali w komunikacie Herve Temime i Georges Kiejman.

Dwóch byłych prokuratorów Zurychu oceniło, że Polański ma minimalną szansę na niezwłoczne zwolnienie - zauważa Associated Press. AFP przypomina, że w zeszłym tygodniu władze w Bernie informowały, iż zwolnienie za kaucją stosowane jest w Szwajcarii wyjątkowo.

26 września 76-letni Polański został zatrzymany na lotnisku w Zurychu i umieszczony w areszcie ekstradycyjnym na podstawie amerykańskiego nakazu aresztowania z 1978 roku. Wymiar sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych zarzuca mu, że w roku 1977 w Hollywood uwiódł 13-letnią wówczas Samanthę Gailey. W stanie Kalifornia czyn lubieżny z nieletnią klasyfikowany jest automatycznie jako gwałt. Przed zakończeniem rozpoczętego przeciwko Polańskiemu postępowania karnego zbiegł on do Francji, by uchronić się przed spodziewaną karą więzienia.
 
 
Thabel 
filmożercaDołączył: 22 Lis 2008
Posty: 1426
Skąd: Tichau
Wysłany: 2009-10-06, 22:47   

No pewnie, że sięgnęły dna. Ale kto temat pociągnął? Wszyscy wielcy obrońcy Polańskiego, artysty Polańskiego, geniusza Polańskiego.

Kurwa mam nadzieję, że jak kiedyś wyjdą na jaw moje grzeszki, to mnie moi 'koledzy' ze 'sceny' będą bronić w równie zacięty sposób. To chuj, że zgwałcił, że zabił, ale fajnie dre ryja.
 
 
BM 
prezesWiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 5903
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-10-06, 23:26   

Thabel napisał/a:
Kurwa mam nadzieję, że jak kiedyś wyjdą na jaw moje grzeszki, to mnie moi 'koledzy' ze 'sceny' będą bronić w równie zacięty sposób. To chuj, że zgwałcił, że zabił, ale fajnie dre ryja.

Możesz na mnie liczyć. :hahaha:
 
 
Ostatni Surfer 
ostatni surfer kali jugiWiek: 36
Dołączył: 18 Lis 2008
Posty: 5373
Skąd: CARCOSA
Wysłany: 2009-10-07, 04:13   

Thabel napisał/a:
Kurwa mam nadzieję, że jak kiedyś wyjdą na jaw moje grzeszki, to mnie moi 'koledzy' ze 'sceny' będą bronić w równie zacięty sposób. To chuj, że zgwałcił, że zabił, ale fajnie dre ryja.

Chris Rock powiedział też coś w tym stylu (z pamięci) "Nie rozumiem obrońców Polańskiego którzy bronią go dlatego, ze robił dobre filmy. Nawet prawnik OJ Simpsona nie posunął się tak daleko by powiedzieć - Słuchajcie może i mój klient zabił dwie osoby. Ale czy widzieliście jak grał w football?" :hahaha:
 
 
Arbuz 
filmożercaDołączył: 22 Lis 2008
Posty: 1072
Skąd: K-rz G.
Wysłany: 2009-10-07, 07:45   

Thabel napisał/a:
Kurwa mam nadzieję, że jak kiedyś wyjdą na jaw moje grzeszki, to mnie moi 'koledzy' ze 'sceny' będą bronić w równie zacięty sposób. To chuj, że zgwałcił, że zabił, ale fajnie dre ryja.

Z tym, że Polański nie kręcił filmów o gwałtach na nieletnich ;)

 
 
Krwawy Świt 
kinomaniakDołączył: 20 Gru 2008
Posty: 232
Skąd: Bergen-Belsen
Wysłany: 2009-10-09, 11:39   

niezły dowcip z tym tematem, ale mam parę uwag

BM napisał/a:

Wiem tylko, że wydawanie zjebanym fastfoodożercom w ostrogach i kowbojskich kapeluszach jakiegokolwiek obywatela zjednoczonej Europy jest zwyczajnie żenujące.


żenujące jest być obywatelem "zjednoczonej Europy" i zasłanianie się tym skurwiałym faktem, jakby to kogoś nobilitowało.

Cytat:
Jeżeli ma coś na sumieniu niech go osądzi Europa, a nie ten pojebany kraj, w którym za posiadanie kilku gramów marihuany, lub nawet (to nie żart) samą obecność narkotyku w organizmie można dostać dożywocie.


Europa? ten nic nie znaczący przylądek, gdzie zakłada się porno-przedszkola, do produkcji filmów dopłaca państwo, za oskarżanie Rosjan za mord w Katyniu we Francji grozi długi wyrok więzienia, a w Niemczech nie można wyprodukować filmu o II WŚ bo swastyki są zakazane? :D Europa, gdzie nie można mieć przy sobie noża nawet do krojenia chleba, ani śrubokrętu, bo stanowi to już zagrożenie dla otoczenia? :D Europa, której żołnierze w Serbii pozwolili na mord na cywilach, bo nie mieli jaj by walczyć? :lol:
Jebać Europe, she always whines.

Cytat:
I wcale mu się nie dziwię, że dał stamtąd nogę (podobno sędzia chciał go nieźle wychujać i zrobić karierę polityczną na jego sprawie, wlepiając mu minimum 50 lat).


z pewnością w Europie czekałby go obiektywny i bezstronny proces :lol:

Cytat:
Nie sądzę żeby Amerykanie wydali kogokolwiek, komukolwiek. Tak samo Izrael czy Rosja. Żaden szanujący się kraj tego nie robi.


to prawda. Europa nie jest szanującym się krajem.

Cytat:
No ale nie, prawo prerii jest prawem, które dosięgnie Cię choćby zza grobu. Trzeba złapać na lasso tego podłego francuzo-polako-żyda i zaciągnąć na szubienice. Na koń! Na stos! W imię biblii und konstytucji!


nie ma obowiązku podpisywać umów o ekstradycję z USA przecież. Szwajcaria ma trochę przejebane, bo USA naciska na ujawnienie tajemnic bankowych, więc musieli jakoś wejść w dupę tej przyszłej republice bananowej, by poprzestali tylko na danych 4400 Amerykanów trzymających kapustę w Zurychu :lol:
 
 
Arbuz 
filmożercaDołączył: 22 Lis 2008
Posty: 1072
Skąd: K-rz G.
Wysłany: 2009-10-09, 12:13   

Krwawy Świt napisał/a:
Europa? ten nic nie znaczący przylądek, gdzie zakłada się porno-przedszkola, do produkcji filmów dopłaca państwo, za oskarżanie Rosjan za mord w Katyniu we Francji grozi długi wyrok więzienia, a w Niemczech nie można wyprodukować filmu o II WŚ bo swastyki są zakazane? :D Europa, gdzie nie można mieć przy sobie noża nawet do krojenia chleba, ani śrubokrętu, bo stanowi to już zagrożenie dla otoczenia? :D Europa, której żołnierze w Serbii pozwolili na mord na cywilach, bo nie mieli jaj by walczyć? :lol:

U mnie na studiach była podobnie inteligentna dziewczyna. Uważała, że w Holandii pedofilia jest zalegalizowana.
 
 
Suuryykatka 
bywalecWiek: 33
Dołączyła: 18 Sty 2009
Posty: 187
Skąd: z domu
Wysłany: 2009-10-10, 00:01   

Krwawy Świt napisał/a:
zakłada się porno-przedszkola

Gdzie się takowe zakłada, bo brzmi to jak jakiś "fakt medialny" rodem z "Faktu". :hmm:
 
 
Krwawy Świt 
kinomaniakDołączył: 20 Gru 2008
Posty: 232
Skąd: Bergen-Belsen
Wysłany: 2009-10-10, 16:30   

Suuryykatka napisał/a:
Krwawy Świt napisał/a:
zakłada się porno-przedszkola

Gdzie się takowe zakłada, bo brzmi to jak jakiś "fakt medialny" rodem z "Faktu". :hmm:


słynna sprawa z Norwegii - przedszkole, gdzie dzieci przebywają nago. Rok, dwa temu było o tym głośno, nie chce mi się szukać, są bardziej naglące sprawy - np. książki o kupie, ksiązki o pingwinach-gejach, i inne wynalazki cudownej postępowej Europy :klaszcze:

Cytat:
U mnie na studiach była podobnie inteligentna dziewczyna. Uważała, że w Holandii pedofilia jest zalegalizowana.


nie wiem co ma znaczyć ten post, ale radziłbym ci przemyśleć wdawanie się w jakiekolwiek wycieczki osobiste.
 
 
BM 
prezesWiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 5903
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-10-11, 03:18   

Krwawy Świt napisał/a:
słynna sprawa z Norwegii - przedszkole, gdzie dzieci przebywają nago. Rok, dwa temu było o tym głośno, nie chce mi się szukać, są bardziej naglące sprawy - np. książki o kupie, ksiązki o pingwinach-gejach, i inne wynalazki cudownej postępowej Europy

Przecież to jest margines. W polskich przedszkolach jak dobrze poszukasz znajdziesz jeszcze gorsze patologie. Co to za przykłady w ogóle? :)

Przestałbyś cytować te prawicowe periodyki bo aż zęby bolą jak się to czyta. ;)

Wiesz jaka jest podstawowa, od razu zauważalna różnica miedzy polskim, a zachodnioeuropejskim przedszkolem? W Polsce mama odbiera dziecko, wiąże mu czapkę pod szyją, buty, zakłada rękawiczki, zapina kurtkę, itd. W większości krajów zachodnich dziecko potrafi to wszystko zrobić samo bo mu się od małego wpaja, że powinno być samodzielne. U nas ciągle pokutuje myślenie o dziecku jak o porcelanowym jajku. Niektórzy najchętniej pozamykaliby je w domach i prowadzili edukacje bez udziału szkoły. A potem rosną socjopaci nieprzystosowani do życia. :pukpuk:
 
 
Suuryykatka 
bywalecWiek: 33
Dołączyła: 18 Sty 2009
Posty: 187
Skąd: z domu
Wysłany: 2009-10-12, 22:16   

BM napisał/a:
Niektórzy najchętniej pozamykaliby je w domach i prowadzili edukacje bez udziału szkoły.

Wcale mnie to nie dziwi. Ja zapowiadałam się na kulturalną panienkę... zanim poszłam do szkoły. :)
 
 
K. 
filmożercaDołączył: 22 Lis 2008
Posty: 1133
Skąd: Westpommern
Wysłany: 2009-10-15, 19:32   

Idzie strapiony i zafrasowany facet przez las. Nagle na drogę wyskoczyła mała zielona żabka i mówi ludzkim głosem:
- Czym się tak martwisz ?
- A, bo życie jest do d*py.
Dom się wali, żona brzydka (albo na odwrót – jak kto woli), auto w rozsypce, kasy brak... Ogólnie lipa.
- Nie martw się. Idź do domu a wszystko będzie OK.
Facet wraca, patrzy a tu chata pięknie odstawiona, żona piękna jak Cindy Crowford, pod bramą garażu stoi Maybach, a w skrzynce na listy wyciąg z konta, który po prostu powalił go na kolana.
Jak już doszedł do siebie, postanowił podziękować żabce za to, co dla niego zrobiła i wrócił się do lasu .
W tym samym miejscu spotkał żabkę i mówi:
- Żabko, jak mogę Ci się odwdzięczyć za twe dobre serce?
- Nigdy nie kochałam się z nikim...
- Rozumiem, ale ty jesteś żabką. Jak to możemy zrobić?
- Mogę zamienić się w kobietę. Jednak większość mocy czarodziejskiej zużyłam na dobry uczynek dla ciebie, więc mogę przemienić się najwyżej w 12-13 letnią dziewczynkę.
- Rób żabko, co chcesz. Zawdzięczam Ci tak wiele, że nie będzie mi to przeszkadzać.
- ... i tak to było , Wysoki Sądzie a nie tak, jak gada ta gówniara.
Znany reżyser R.P.
 
 
Aske 
filmożercaWiek: 42
Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 1958
Skąd: Wielka Brytania
Wysłany: 2009-10-15, 19:53   

:fingerok: dobre!
 
 
 
Arbuz 
filmożercaDołączył: 22 Lis 2008
Posty: 1072
Skąd: K-rz G.
Wysłany: 2009-10-16, 07:49   

Hehehe :fingerok:
 
 
fou 
świeżakDołączyła: 17 Paź 2009
Posty: 7
Skąd: Kraków.
Wysłany: 2009-10-17, 14:57   

To, ze powinien byc ukarany jest tak smao oczywiste jak 2+2=4, ale jednak nie mogę oprzeć się wrazeniu, ze to w jaki sposób go potraktowano jest równie patologiczne jak cała ta sprawa... Facet ma dom w Szwajcarii, mieszka tam ze swoją rodzina i zgarniaja go akurat wtedy kiedy ma odebrać nagrodę... No przepraszam, ale to wygląda jak niesmaczny zart Szwajcarii... W dodatku te kary 50 lat? w Polsce morderca siedzi 25 :/ Jeszcze, zeby ta kobieta go oskarżała, ale nie... Ona nie wnosi oskarżenia, wiec jest to tylko ściganie na poziomie politycznym, żadnym prywatnym...
No i trzeba brać pod uwagę, że od tamtego czasu minęło 30 lat, wiec wymiar kary powinien być bardzo złagodzony, bo Polański nie miał później problemów ze stróżami prawa.\

Wiadomo, cała sytuacja była bardzo niesmaczna, nie na poziomie, ale wyzywanie kogość musi sie też wiązać z obiektywizmem... Wcale nie uważam, ze głosy sprzeciwu ludzi kultury są jakieś na wyrost i niepotrzebne. Polacy maja to do siebie, ze kochają gdy komuś podwinie sie noga, wtedy moga sobie pouzywac do woli. Tylko, ze jak dostał Oscara to nikomu to nie przeszkadzało, bo przeciez wszyscy o tej sytuacji z gwałtem WIEDZIELI. To nie jest nowośc wygrzebana przez Pudelka kilka tygodni temu... :fingerno:
 
 
Thabel 
filmożercaDołączył: 22 Lis 2008
Posty: 1426
Skąd: Tichau
Wysłany: 2009-10-17, 15:02   

Dlaczego to nie przeszkadzało? Bo chodziło o "artystę" przez duże P.
 
 
fou 
świeżakDołączyła: 17 Paź 2009
Posty: 7
Skąd: Kraków.
Wysłany: 2009-10-17, 15:29   

no tak i nagle wszyscy sie odwracają, wyżywają w każdy mozliwy sposób, czy to jest normalne?
Większość ludzi uważała, że jego zakaz wjazdu do USA powinien byc zniesiony,a teraz chcą żeby przesiedział 50 lat w pierdlu ;]

Chlubnej przeszłości nie ma, ale jednak jest wielkim rezyserem, narodowym produktem eksportowym dlatego przynajmniej jako naród powinniśmy chcieć, zeby jego kara była jak najmniejsza :) Niewielu mamy takich, którzy robia coś na światowym poziomie, wiec moze szanujmy...

Podkreslam, ze wcale mi nie chodzi o to, ze ma byc bezkarny, nie! Jednak są granice wyrokowania... Sądźmy tak jak powinniśmy, a nie chcemy.... Gdyby to sie stało w Polsce dostałby góra 3 lata, w dodatku sprawa przedawniona.
 
 
Pan Zdzisław 
koneserWiek: 34
Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 823
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-10-17, 15:35   

fou napisał/a:
no tak i nagle wszyscy sie odwracają, wyżywają w każdy mozliwy sposób, czy to jest normalne?


Tak, bo Polska to kraina antysemitów.
 
 
fou 
świeżakDołączyła: 17 Paź 2009
Posty: 7
Skąd: Kraków.
Wysłany: 2009-10-17, 16:11   

Po Twoim avatarze widzę, ze należysz do tej ograniczonej na swój sposób części społeczeństwa ;) Tylko pogratulować.
 
 
Pan Zdzisław 
koneserWiek: 34
Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 823
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-10-17, 16:32   

Nie należę do nikogo. Twojego awatara komentować również nie zamierzam, bo wycieczki osobiste nie są mile widziane na tym forum.
 
 
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group SiteMap
Template NoseBleed2 v 0.2 modified by Nasedo & BM, downloaded from theme4u website

forum filmowe FORUM FILMOWE forum filmowePage Ranking Tool stat4u